mmmmmm

PILNE: Rząd wstrzymał wypłaty 500+

Program rodzina 500+ będzie kontynuowany do końca roku, potem już nie – zapowiedziało ministerstwo rodziny na posiedzeniu sejmowej komisji.

Program Rodzina 500 plus – realizowany w Polsce od kwietnia 2016 program państwowy mający za zadanie pomóc rodzinom w wychowaniu dzieci poprzez comiesięczne świadczenia wychowawcze na drugie i każde kolejne dziecko w rodzinie w wysokości 500 złotych.

Na łamach portalu Bliżej Prawdy już nie raz przekonywaliśmy, że pisowski program 500 + jest wielką manipulacją. Oszukuje się w ten sposób społeczeństwo i wmawia, że dzięki zadłużaniu kraju zbudujemy silne i bogate Państwo.

Elżbieta Rafalska, która przedstawiła komisji plany swojego resortu, odpowiadając na pytania posłów, poinformowała, że program będzie trwał do końca roku, później już nie.

PROGRAM 500+ ZADŁUŻYŁ POLSKĘ NA 20 MILIARDÓW.

500 plus jest na kredyt. Zadłużyliśmy się o dodatkowe 20 miliardów, bo chcemy promować dzietność. Jesteśmy we własnym gronie i nie musimy mówić sobie tylko pięknych słów – mówił minister Mateusz Morawiecki do sympatyków PiS, zebranych w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej. 250 na stojąco biło brawo ministrowi, gdy ten mówił o zadłużaniu państwa.

Rządy Prawa i Sprawiedliwości obróciły w Europie spojrzenie na Polskę o 180 stopni. Dawniej postrzegano nas jako prężnie rozwijający się, otwarty na zachód kraj, którego głos liczy się w Unii Europejskiej. Aktualnie większość pomysłów naszego rządu staje w opozycji do propozycji składanych w Brukseli, a i połowa Polaków nie zgadza się na takie ustawy jak całkowity zakaz aborcji.

PAP

One thought on “PILNE: Rząd wstrzymał wypłaty 500+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *